Ukravit випустив сонцезахисний крем для аграріїв

Ukravit випустив сонцезахисний крем для аграріїв - INFBusiness

Найбільший український виробник ЗЗР та МКД компанія Ukravit анонсувала виробництво сонцезахисного крему для аграріїв. Тож тепер її робота спрямована не лише на піклування про рослини, а й на людей, які про них дбають.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз Ukravit.

«Складні погодні умови, в яких працюють аграрії в полях, можуть позначитися на їх здоров’ї, – відзначає засновник Ukravit Віталій Ільченко. – Зокрема, йдеться про сонячні опіки та супутні їм проблеми – больові відчуття, стягнутість, висипи та подразнення й навіть до серйозних захворювань шкіри. Щоб вберегти працівників поля від цих ризиків, ми вирішили створити засіб, який захистить їх під час роботи від наслідків сонячного випромінювання. І сьогодні ми готові презентувати перший в Україні сонцезахисний крем для польових умов Тінь. Він створений з урахуванням специфіки роботи аграрія і, ми впевнені, швидко стане дуже помічним в його щоденних клопотах».

Сонцезахисний крем Тінь створений в колаборації з українським косметичним брендом Piel Cosmetics. Під час роботи над продуктом розробники враховували кліматичні особливості України та тривалість часу, який його користувач в середньому проводитиме під дією прямого сонячного випромінювання. 

До складу крему входять потужні УФ-фільтри (SPF 50), а також пантенол, похідні гіалуронової кислоти та натуральні компоненти. Така композиція не лише забезпечує нейтралізацію 98% сонячного випромінювання, а й швидко заспокоює уражені ділянки шкіри та сприяє її відновленню. Продукт вже пройшов лабораторні тести і підтвердив свою якість та дієвість.

Наразі крем випущений обмеженим тиражем, однак, зазначають розробники, вже невдовзі він буде доступний широкому загалу.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *