Sunolta судиться з Мін’юстом через зерновий термінал в одеському порту

Sunolta судиться з Мін’юстом через зерновий термінал в одеському порту - INFBusiness

Sunolta вимагає визнати незаконними накази Мін’юсту про скасування державної реєстрації прав власності компанії на зерновий термінал в Одеському порту.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на USM.

Рішення Мін’юсту про скасування держреєстрації прав власності Sunolta на термінал у порту Одеси є «грубим порушенням верховенства права», повідомили в компанії.

Відтак, Sunolta звинувачує Мін’юст у порушенні принципів верховенства права, а також у тому, що їхні дії «мають всі ознаки корупційних правопорушень на користь рейдерів».

Нагадаємо, торік група компаній Sunolta придбала потужності з перевалки зернових вантажів у терміналі в Одеському морському торговельному порту. Власне, йдеться про частину логістичних портових об’єктів та обладнання, що належали компанії GNT Group та знаходилися у заставі українських банків «Південний» та «Восток» за борговими зобов’язаннями.

У грудні 2022 року спалахнула юридична суперечка між GNT Group та її кредиторами — Argentem Creek Partners (ACP) та Innovatus Capital Partners. Сторони заявили про можливі перебої у роботі зернового термінала, що поставило під загрозу відвантаження аграрної продукції Sunolta в Одеському порту. Тоді група прийняла рішення розширити експортний потенціал коштом власних логістичних потужностей.

Майже через рік, після того, як сплили всі можливі терміни, Мін’юст прийняв до розгляду дві скарги від представників ACP на скасування реєстрації за підприємствами групи Sunolta прав на придбане майно. 

Відповідно до заяви, через це рішення посадовців під загрозою опинилася стабільна робота зернового портового термінала. Наразі суд прийняв рішення заборонити виконання наказів Мін’юсту до розгляду справи.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *