Ринок сільгосппродукції: минулого тижня ціни дещо підвищились

Ринок сільгосппродукції: минулого тижня ціни дещо підвищились - INFBusiness

В AgroMarket UUB від Української універсальної біржі оновлено підсумки за період 3-9 квітня.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз УУБ.

Протягом минулого тижня торгівля на ринку сільськогосподарських товарів в Україні характеризувалася стабільними та висхідними цінами. Вартість кукурудзи на початку тижня дещо підвищилася і трималася у сформованому діапазоні до його завершення. Проте подальше зростання залишається під питанням, оскільки попит з боку Китаю зменшується, а пропозиція аргентинського зерна збільшується.

«На ринку пшениці прослідковувалося укріплення індикативів, яке пов’язано зі скороченням пропозицій та активного експорту. Також вплинуло зростання світових цін, яке спричинене загостренням внутрішніх проблем в країни-терориста, а саме з фітосанітарними сертифікатами, які створили ризики для їх темпів весняного експорту. Незважаючи на ці позитивні новини для України, великі поставки старих культур з рф продовжують домінувати на ціновому напрямку в найближчій перспективі», – зазначають аналітики УУБ.

Світовий ринок минулого тижня відзначався коливанням цін. Ринок пшениці СВОТ завершив тиждень стабільним зростанням, а кукурудза закрилася зниженням після інформації щодо зменшення посівних площ. Ф’ючерси на соєві боби зазнали тиску в першій половині тижня, але зуміли відновити більшу частину втрат у другій половині.

«Оскільки ми переходимо до того, що зазвичай називають ринком погоди, довгострокові ціни все більше визначатимуться прогнозами погоди та їх фактичними значеннями в районах вирощування. Очікується, що в цьому сезоні волатильність буде залежати від несприятливих погодних умов і наявного резерву для помилок у балансах попиту та пропозиції сільськогосподарських продуктів», – додають аналітики УУБ.

Щоб ознайомитися з оглядом цінових індикативів ринку, перейдіть у безкоштовний чат-бот для купівлі та продажу аграрної продукції в Телеграм – AgroMarket UUB, далі – «поділитись номером» і обираєте розділ «Аналітика».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *