Ракетні удари по Одещині зменшили вивантаження зернових в портах

Ракетні удари по Одещині зменшили вивантаження зернових в портах - INFBusiness

Останні ракетні удари по енергетичній інфраструктурі Півдня України призвели до перебоїв з енергоживленням порту Одеса та окремих дільниць залізничної мережі в напрямку до нього, повідомив заступник директора департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на АПК-Інформ.

Як зазначив посадовець, це заважає збільшенню вивантаження зернових у портах Одеської області. Так, за останній тиждень обсяг вивантаження в портах Великої Одеси зменшився на 13 вагонів за добу, до 1413 одиниць, у порту Ізмаїл — на 2 вагони за добу, до 102 одиниць.

«Крім того, 14 потягів покинуто з вини отримувача. Так, на адресу терміналу «Укрелеваторпром» (порт Одеса) покинуто 3 потяги, а для «Трансбалктермінал» (порт Чорноморськ) – 11», – додав Ткачов.

Водночас він зауважив, що наявність вагонів із зерном у напрямку портів Великої Одеси та Ізмаїл скоротилася за останній тиждень на 290 одиниць.

«Наразі наявність вагонів із зерном, що прямують до портів Великої Одеси, скоротилася до 7063 одиниць. Це на 225 вагонів менше, ніж тиждень тому. Черга вагонів із зерном у напрямку порту Ізмаїл зменшилася на 65 одиниць – з 705 до 640 вагонів», – уточнив чиновник.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *