Продаж землі великим корпораціям під час війни – вкрадене майбутнє молодих агровиробників, – Ігор Новицький

Продаж землі великим корпораціям під час війни – вкрадене майбутнє молодих агровиробників, – Ігор Новицький - INFBusiness

Член правління ВАР Ігор Новицький в рамках щорічного Глобального форуму продовольства та сільського господарства в Берліні від імені групи молодих фермерів з усіх континентів отримав право звернутись до учасників форуму та міністрів сільського господарства. Текст заяви підготовлений та схвалений молодими аграріями з 20 країн світу.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці ВАР.

За словами аграріїв, численні кризи, з якими вони стикаються, зокрема зміна клімату, втрата біорізноманіття, пов’язані з війною порушення ланцюгів постачання та монополізація продовольчої системи кількома компаніями, загрожують глобальній продовольчій безпеці.

Згідно з текстом заяви, продовольство має надходити в зони конфлікту і вивозитися з них без торговельних та інших бар’єрів, а сільськогосподарські землі не повинні продаватися великим корпораціям під час війни.

«Такі конфлікти, як війна в Україні, на Близькому Сході та в Африці, є реальністю, яка змінює наше майбутнє. Важливо вирішити нагальну проблему: продаж сільськогосподарської землі великим корпораціям під час війни. Коли уряди дозволяють такі продажі, вони не просто передають землю, вони десятиліттями крадуть майбутнє молодих виробників продуктів харчування», – сказав Ігор Новицький під час свого виступу.

Він також наголосив, що Україна потребує підтримки міжнародних партнерів для розмінування сільськогосподарських територій.

«Іншим нагальним питанням є небезпечне завдання розмінування сільськогосподарських земель. Це завдання занадто велике і небезпечне для виробників продуктів харчування, щоб впоратися з ним самотужки. Ми терміново потребуємо підтримки Організації Об’єднаних Націй та міжнародних організацій у наданні технічної та фінансової допомоги для розмінування», – зауважив Новицький.

Форум відбувся 17-20 січня в Берліні під головуванням Федерального міністра продовольства та сільського господарства Джема Оздеміра та об’єднав міністрів сільського господарства з 65 країн.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *