Посівні площі на Херсонщині цьогоріч збільшилися в чотири рази

Посівні площі на Херсонщині цьогоріч збільшилися в чотири рази - INFBusiness

Весняна посівна кампанія в Україні проходить інтенсивніше, ніж це було минулого року. Першими її розпочали традиційно Херсонщина, Миколаївщина та Одещина, повідомив заступник голови Всеукраїнської аграрної ради Денис Марчук.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Media Center Ukraine – Ukrinform.

«Традиційно для нас південні регіони України активніше, перші вступили – Херсонщина, Миколаївщина, Одещина. Але зараз ми бачимо і захід України, північ теж активно виходять в поля. Полтавщина дуже активно входить в посів цукрового буряка. В цілому сказати, що в нас якісь регіони відстають – ні, навпаки, в нас у цьому весняному циклі посівна кампанія проходить навіть більш інтенсивно, швидше, ніж у порівнянні з минулим роком. Тому в цілому ми констатуємо, що всі досить таки підготовлені», – розповів Денис Марчук.

Також заступник голови ВАР зазначив, що посівні площі на Херсонщині цьогоріч збільшилися в чотири рази. Якщо минулого року вони становили в межах 54 тисяч гектарів, то цього сезону становлять понад 152 тисяч гектарів.

«Що стосується прифронтових територій, то звичайно там найбільше питання – військові дії і замінування. Але завдяки роботі наших розмінувальних, саперних груп ми маємо констатацію, наприклад, по Херсонщині – в чотири рази збільшилися посівні площі. Якщо минулого року брати цей період, то посівних площ було в межах 54 тисяч гектарів, а зараз це понад 152 тисяч гектарів землі. Відповідно є шанси на кількість посівів, які зростуть в цьому регіоні, а отже кількість товаровиробників, які будуть задіяні в роботі, зможуть забезпечити життєдіяльність своїх підприємств», – зазначив Денис Марчук.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *