Польські виробники кукурудзи отримають від Єврокомісії €230 млн

Польські виробники кукурудзи отримають від Єврокомісії €230 млн - INFBusiness

Єврокомісія ухвалила запропоновану урядом Польщі схему державної підтримки сектору виробництва кукурудзи, визнавши цей захід є необхідним та пропорційним в контексті з огляду на ризики, з якими стикаються польські фермери у контексті російської війни проти України.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Укрінформ.

«Європейська комісія ухвалила близько €230 мільйонів (PLN 1 мільярд) польської схеми з підтримки сектору виробництва кукурудзи в контексті російської війни проти України… Ця підтримка складатиметься із обмеженого обсягу допомоги у формі прямих грантів. Ця ініціатива буде відкритою для виробників кукурудзи, які перебувають під ризиком фінансової ліквідності через труднощі на сільськогосподарському ринку, що були спровоковані російською війною проти України», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, за запропонованою схемою, державна допомога не має перевищувати суми у €280 тисяч для кожного отримувача, та має бути сплачена у грантах не пізніше 30 червня 2024 року. Єврокомісія дійшла висновку, що ця схема є «необхідною, належною та пропорційною» для виправлення серйозних порушень в економіці країни-члена. Відповідно до правил ЄС щодо державної допомоги.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *