Польща просить продовжити скасування єЧерги на пунктах пропуску

Польща просить продовжити скасування єЧерги на пунктах пропуску - INFBusiness

Польща звернулася до України з проханням продовжити пілот зі скасуванням «є-Черга» на пунктах пропуску (ПП) «Ніжанковичі-Мальховиці», «Угринів-Довгобучів», а також «Рава — Руська-Хребенне», повідомив заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Інтерфакс-Україна.

«Сьогодні ми отримали лист від польських колег з Міністерства інфраструктури, які запропонували нам скасувати е-чергу ще на ПП «Рава – Руська-Хребенне». Ми читаємо це і розуміємо, що напевно наша остання комунікація на кордоні не досягла мети. Адже ми пояснили, що система електронна черга дуже важлива для країни, ми показали результат, вона справді діє. І вони ніби погодилися», – сказав Деркач.

У цьому листі міститься прохання продовжити пілот зі скасуванням е-черги на «Ніжанковичі-Мальховиці», «Угринів-Довгобучів», сказав Деркач.

Раніше повідомлялося, що дія угоди про відміну «є-Черги» для порожнього транспорту на ПП «Ніжанковичі-Мальховиці» була продовжена до 1 березня.

Крім того, на ПП «Ягодин-Дорогуськ» припинився рух вантажного транспорту. Там не пропускаються гуманітарні вантажі, що швидко псуються, і паливо. Через цей пункт пропуску з України не можуть виїхати порожні вантажівки, які їдуть критично необхідними товарами. Вони змушені чекати більш ніж у 15-ти кілометровій черзі для порожнього транспорту на пункті пропуску «Ніжанковичі-Мальховиці».

Заблокованими для вільного руху вантажівок залишаються «Ягодин-Дорогуськ», «Угринів-Довгобичув», «Устилуг-Зосин», «Шегині-Медика»т, «Рава-Руська – Гребенне» та «Краковець-Корчева». На території Польщі у черзі перебувають 3 тис. вантажівок.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *