Підтримка для кожного: BASF продовжує дію вексельної програми під 1% на купівлю засобів захисту рослин та насіння

Підтримка для кожного: BASF продовжує дію вексельної програми під 1% на купівлю засобів захисту рослин та насіння - INFBusiness

Департамент BASF Agricultural Solutions продовжив дію вексельної програми до 31 жовтня 2024 року. Кожен український аграрій має змогу скористатися векселем за пільговим тарифом у 1% для купівлі засобів захисту рослин і насіння компанії в офіційних дистриб’юторів.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз BASF.

Раніше дана програма працювала лише для нових споживачів компанії. Однак після початку повномасштабного вторгнення BASF Agricultural Solutions вирішили підтримати українських аграріїв, і дія програми була розширена. Спільно з банком-партнером АТ «Райффайзен банк» компанія пропонує зручний фінансовий інструмент для майбутнього сезону. 

«Однією з наших головних цілей є покращення досвіду використання продуктів BASF Agricultural Solutions. Ми маємо продовжувати підтримувати українських аграріїв у їхній меті забезпечити свою країну та світ якісним врожаєм. Таким проєктом є й вексельна програма під 1%, яку ми продовжуємо до кінця жовтня 2024 року. Адже це можливість для усіх гравців українського агросектору долучитися до неї та скористатися перевагами продукції BASF на практиці», — каже Анна Токаренко, керівниця відділу Комерційних та цифрових рішень.

Умови акції залишаються незмінними: ви можете придбати насіння ріпаку та соняшнику, а також засоби захисту рослин у 13 офіційних дистриб’юторів. Малі господарства можуть об’єднатися з іншими юридичними особами чи ФОП, які відповідають правилам програми, задля спільної закупівлі.

Щоб стати учасником програми потрібно здійснити 3 простих кроки:

 • Звернутися до вашого офіційного дистриб’ютора та визначитися із сумою замовлення (мінімальна сума векселя за програмою становить 500 тис.).
 • Звернутися до банку-партнера АТ «Райффайзен банк», оформити ліміт авалювання векселів та отримати інформаційний лист.
 • Отримати від дистриб’ютора необхідну продукцію.
 • Звертаємо вашу увагу на те, що вексель потрібно обов’язково виписати, авалювати та передати представнику компанії-дистриб’ютора. Після проведення посівної, коли компанія зібрала врожай та отримала прибуток за продукцію, треба розрахуватися за вексель у встановлений термін.

  Регулярно вивчаючи потреби аграріїв, BASF Agricultural Solutions прагне всебічно допомогти підприємцям розвивати аграрний сектор у ці непрості часи гарантуючи стабільність, якість, що перевірена часом, та доступність для кожного.

  Джерело: propozitsiya.com

  No votes yet.
  Please wait...

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *