На полях МХП-Агро-С зійшов цукровий буряк

На полях МХП-Агро-С зійшов цукровий буряк - INFBusiness

Цьогоріч в МХП-Агро-С засіяли цукровими буряками 1038 га, і вже можна спостерігати перші сходи. Посів здійснювали сівалками, обладнаними системою точного землеробства Precision Planting.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці МХП-Агро-С.

«На полях підприємства вже спостерігаються сходи цукрового буряку. Густота становить 110 тисяч на 1 гектар. Шкідників не виявлено, бур’яни теж відсутні.  Щоб забезпечити чисті сходи та ріст рослин, провели перший гербіцидний захист», – розповідає головний агроном підприємства Віктор Дорошенко. 

Цукровий буряк на підприємстві сіють другий рік поспіль. Торік цю культуру посіяли вперше і на площі в тисячу гектарів виростили 84 000 т солодких коренеплодів. 

Загалом цьогоріч в структурі посівних площ МХП-Агро-С також має:

  • кукурудза – 8300 га;
  • соняшник – 2200 га;
  • соя – 8200 га.

«Посівній передувала тривала підготовка. Було закуплено насіння, добрива та засоби захисту рослин. Перевірили та підготували техніку. Зараз посівна в повному розпалі, теплі дні дають нам змогу проводити роботи в полі. Закінчили висів цукрових буряків та розпочали посів кукурудзи й соняшнику. Продовжуємо активне впровадження технологій точного землеробства та застосування інноваційних технологій, що сприяє підвищенню продуктивності виробництва та конкурентоспроможності», – зауважує головний агроном підприємства Віктор Дорошенко.  

Загалом в компанії МХП планується засіяти усі наявні площі у 12 областях України. Порівняно з минулим роком у портфоліо МХП зменшили площі посіву кукурудзи, соняшнику і збільшили площі сої та цукрового буряку. Такі зміни зумовлені кон’юнктурою ринку.

Також в агробізнесі МХП з’явився новий напрям – овочівництво.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *