Мешканці Донеччини отримали гуманітарну допомогу у вигляді насіння овочевих культур

Мешканці Донеччини отримали гуманітарну допомогу у вигляді насіння овочевих культур - INFBusiness

У межах проєкту «Згуртовані громади», який реалізує Всеукраїнська асоціація громад за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО), насіннєвих компаній Bayer, GowanSeeds, EnzaZaden, Syngenta, в межах Ініціативи «Стійкість сільського господарства» (АГРІ-Україна), напередодні весняної посівної мешканці Донецької області в постраждалих від війни громадах та вимушені переселенці отримали безкоштовне насіння овочевих культур.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької ОДА.

Асортимент насіння овочів включає томати, перець солодкий, диню, огірки, цукрову кукурудзу, салат, петрушку.

Розподіл насіння здійснено через сільські, селищні та міськіради під координацією Всеукраїнської асоціації громад.

Проєкт з надання гуманітарної допомоги у вигляді насіння овочевих культур реалізовано в 19 громадах Донецької області, а саме: Великоновосілківській, Гродівській, Добропільській, Костянтинівській, Лиманській, Олександрівській, Покровській, Святогірській, Шахівській,Краматорській, Новогродівській, Миколаївській, Андріївській, Іллінівській, Званівській, Сіверській, Білозірській, Удачненській та Дружківській.

Загалом отримувачами насіння овочевих культур стали 13948 домогосподарств області.

«Дякуємо міжнародним спонсорам за своєчасну та необхідну гуманітарну допомогу в такий складний і не простий час, за те, що не залишились і не залишаєтесь осторонь проблем тих, хто потребує допомоги.

Окрему подяку висловлюємо керівництву громад і старостинських округів за допомогу та активність в реалізації Ініціативи «Стійкість сільського господарства» (АГРІ-Україна) для мешканців Донецької області», – зазначили в адміністрації.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *