KWS продає бізнес насіння кукурудзи у Південній Америці компанії GDM

KWS продає бізнес насіння кукурудзи у Південній Америці компанії GDM - INFBusinessПівденній Америці компанії GDM />

Міжнародна селекційна компанія KWS продає свою діяльність з виробництва та продажу насіння кукурудзи у Бразилії та Аргентині аргентинській генетичній компанії GDM. 25 березня 2024 року обидві компанії підписали зобов’язувальну угоду. Цим кроком KWS дотримується своїх стратегічних цілей, пов’язаних із різноманітністю сільськогосподарських культур та незалежністю.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз KWS.

Угода стосується селекційної діяльності та продажів насіння кукурудзи у Південній Америці (Бразилія, Аргентина, Парагвай, Уругвай), а також усіх підрозділів з виробництва кукурудзи в Аргентині та Бразилії.

«Довгострокове, прибуткове зростання та самостійне прийняття рішень є передумовами нашого підприємницького успіху. Виходячи з цього, ми визначили чіткий стратегічний фокус на підтримці майбутніх потреб сільського господарства та наших амбіцій щодо сталого розвитку. Такий підхід включає забезпечення постійної диверсифікації нашого портфеля сільськогосподарських культур, розвиток присутності на світовому ринку овочів і пропозицію для зростаючого попиту на рослинну їжу», – пояснює Ніколас Віландт, член Виконавчої ради, відповідальний за Підрозділ кукурудзи.

«У Південній Америці ми зайняли міцні позиції на ринку кукурудзи, чим дуже пишаємося. Маючи частку ринку 10% у Бразилії, як найбільшому ринку кукурудзи у регіоні, лише за дванадцять років ми досягли місця серед провідних гравців за обсягом продажів», — додає пан Віландт. «Однак, щоб цілеспрямовано реалізувати наші стратегічні цілі – у першу чергу, пов’язані з ринком овочів та рослинної їжі – ми вирішили, що це правильний момент розвитку бізнесу для виходу з сегменту генетично модифікованого (ГМ) насіння кукурудзи у Південній Америці. Ця угода розширює гнучкість компанії KWS з точки зору досягнення цілей нашої групи компаній щодо незалежності та довгострокової прибутковості».

Бізнес буде переданий GDM, сімейній компанії, що знаходиться в Аргентині, і є провідним постачальником генетики рослин по всьому світу.

«Поєднання досвіду KWS у селекції рослин та лідерства у кукурудзі з лідерством GDM у генетиці рослин та нашою увагою до сої та пшениці створює унікальне поєднання для покращення нашої позиції на ринку та подальшого розвитку нашої компанії», — зазначає Ігнасіо Бартоломе, генеральний директор та представник сім’ї власників компанії GDM.

«Ми продовжуватимемо тісно співпрацювати з усім сільськогосподарським ланцюжком та надавати останні розробки у галузі генетичних технологій у рослинництві, при цьому, перш за все, ми зосереджуватимемося на цінності для аграрія, а врожайність стане нашою головною метою», – додав пан Бартоломе.

Уся діяльність щодо овочевих культур, цукрових буряків та селекційних програм поза сезоном для європейського портфеля кукурудзи та цукрових буряків у Бразилії, Чилі та Перу залишиться у компанії KWS. Підрозділу кукурудзи у Європі угода не торкнеться. Компанія KWS дотримується актуальності позиції компанії у цьому регіоні, включаючи лідерство на ринку силосної кукурудзи. Що стосується Підрозділу кукурудзи у Північній Америці, компанія KWS оцінює різні стратегічні варіанти.

Ця угода принесе дохід від продажу у сотні мільйонів євро. Вона підлягає певним умовам закриття та схваленню відповідними регулюючими органами. Очікується, що угода буде закрита протягом другого кварталу 2024 року і матиме значний позитивний вплив на ключові фінансові показники компанії KWS.

Про компанію GDM

GDM – це глобальна група компаній, яка досліджує, розробляє та комерціалізує власні продукти інтелектуальної власності у галузі генетики сільськогосподарських культур. Компанія є лідером у своїй галузі, розвиває технології та таланти, сприяючи інноваціям, створенню асоціацій та розвитку нових бізнесів, які впливають на агропромисловий ланцюжок створення доданої вартості. Компанія присутня у Бразилії вже протягом 20 років, а в Аргентині протягом 42 років, вона працює у 15 країнах та має 1800 співробітників.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *