KRONE та LEMKEN зосереджуються на автономності

KRONE та LEMKEN зосереджуються на автономності - INFBusiness

У сезоні 2024 року відбудеться значне розширення сфери автономної сільськогосподарської техніки. Спеціалісти в галузі сільськогосподарської техніки KRONE та LEMKEN значно розширюють сферу застосування своїх автономних самохідних агрегатів за рахунок використання переднього навісного пристрою.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз LEMKEN.

Завдяки додатковим польовим випробуванням як в середині країни, так і за її межами, спільним проектом «Combined Powers» компанії KRONE та LEMKEN прагнуть просунути та зосередити увагу не лише на розробці самохідних тракторів, але й на пов’язаних з ними робочих процесах. Висновки та результати польових випробувань у 2022 та 2023 роках були враховані при оптимізації та подальшому розвитку різних функцій тягово-зчіпних пристроїв.

Функціональність самохідних агрегатів була значно розширена завдяки інтеграції переднього навісного пристрою з валом відбору потужності, що означає, що тепер доступні дві окремі, інтелектуальні зони обробітку ґрунту. Таку комбінацію можна вигідно використовувати як у технологіях заготівлі кормів, так і в рослинництві. Наприклад, для спеціаліста з кормовиробництва KRONE використання передньо-задньої комбінації значно покращує продуктивність скошування.

Перший досвід був успішно отриманий з фронтальною косаркою KRONE EasyCut F 320 в комбінації з косаркою-метеликом Butterfly EasyCut B 950 Collect. Компанія LEMKEN використовує передній навісний пристрій, зокрема, при обробці стерні та посіві, де тепер можна легко перевозити та використовувати котки-ґрунтоущілювачі та передні бункери чи баки.

Подальший розвиток самохідного енергозасобу здійснювався з урахуванням простоти обслуговування, практичності та оптимізації кріплення датчиків. Ще однією особливістю є вдосконалення дизель-електричного приводу. Нове покоління машин зберігає потужність 170 кВт / 230 к.с. і продовжує оснащуватися 4-колісним керуванням з великими шинами для максимального тягового зусилля і мінімального тиску на ґрунт. Транспортне рішення, представлене на Agritechnica 2023, з використанням дишла (VTS = Vehicle Transport System) також можливе в поєднанні з фронтальними знаряддями. Нові самохідні агрегати характеризуються універсальним лакофарбовим покриттям у динамічному платиново-сірому кольорі.

Проект «Combined Powers» – це рішучий крок до ефективності та інновацій у сучасному сільському господарстві. Передові автономні самохідні агрегати від KRONE та LEMKEN дозволяють проводити масштабні практичні випробування та значно підвищують надійність автономних процесів. Тести проводяться на різних підприємствах у Німеччині та сусідніх європейських країнах з метою перевірки функціональності та зв’язку енергозасобів з різними навісними знаряддями в реальних умовах.

KRONE та LEMKEN роблять ставку на відкриті інтерфейси та ведуть жвавий діалог з іншими виробниками техніки з метою використання синергії та створення додаткової цінності для клієнтів. Обидві компанії прагнуть до подальшого розвитку продукту в тісній співпраці з фермерами-практиками та якнайшвидшого виведення його на ринок. Це дозволить створити перспективні рішення проблеми дефіциту кваліфікованої сільськогосподарської робочої сили, що насувається, даючи можливість фермерам в майбутньому виступати в ролі системних операторів автономно працюючих машин і більш інтенсивно зосереджуватися на питаннях землеробства та управлінні фермерським господарством.

KRONE та LEMKEN зосереджуються на автономності - INFBusiness

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *