Компанія OLIS поставила до Канади завод з виробництва круп та пластівців

Компанія OLIS поставила до Канади завод з виробництва круп та пластівців - INFBusiness

Компанія «OLIS» розробила технологію, виготовила та поставила до Канади обладнання для перероблення ячменю, вівса і гороху в крупи продуктивністю до 60 т/добу та лінію виробництва вівсяних пластівців продуктивністю до 36 т/добу, повідомила пресслужба компанії, пише propozitsiya.com.

В комплект постачання ввійшли:

  • каменевідбірники ОМП-6;
  • машини лущильно-шліфувальні КАСКАД-3,0;
  • машина для розколювання гороху МРГ-1,5;
  • відцентровий лущильник ШЦО-3;
  • сушарки для пластівців СХО-300 
  • просіювач для пластівців ПХО;
  • лабораторне обладнання та інше. 

«Наша компанія з 1982 року займається насінництвом зернових і кормових культур та соєвих бобів. Також у нас є напрямок з виробництва кормів для коней та птиці. Три роки тому вирішили побудувати завод з перероблення вівса та ячменю в крупу та пластівці. В перспективі планується виробництво гороху колотого. Наразі завод запущений та виходить на планові режими роботи», – відзначили в компанії. 

Також в компанії розповіли, що монтаж обладнання та пусконалагоджувальні роботи проходили в онлайн режимі під наглядом спеціалістів OLIS з України.

«Роботу над даним проєктом почали ще до війни. Головним викликом було розробити технологію лінії з можливістю  вписати  обладнання в нестандартне приміщення. Тому нашим спеціалістам довелось змінити технологію так, щоб вмістити необхідне обладнання в наявне приміщення і при цьому відповідати всім нормам», – розповів Володимир Чеглатонєв, заступник генерального директора з комерційних питань ТОВ «ОЛИС».

Також в компанії додали, що це не перша успішна співпраця з підприємствами Канади, адже раніше «OLIS» постачали туди зерноочисні сепаратори, окреме зернопереробне та лабораторне обладнання.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *