Кліматичні зміни можна використати для розвитку агросектору, – Тарас Висоцький

Кліматичні зміни можна використати для розвитку агросектору, – Тарас Висоцький - INFBusiness

Процеси зміни клімату мають значний вплив на Україну як аграрну державу. Ці зміни не завжди негативні і їх можна успішно використовувати для розвитку сільськогосподарського сектору, зазначив перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький під час вітального слова на VII Міжнародній конференції «Кліматичні зміни: виклики для аграрної освіти і науки».

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Мінагрополітики.

За його словами, через зміни клімату в Україні вже вирощують нові культури в регіонах, які там раніше не висаджувалися. І в цьому контексті для аграріїв важливими будуть дослідження та висновки науковців. 

«Наука може проаналізувати, які можливості для агросектору відкриваються, і спрогнозувати подальший розвиток. Освіта потрібна для підготовки кваліфікованих спеціалістів. Тому науковій і державній спільнотам треба сформувати довгострокову стратегію щодо викликів, пов’язаних з кліматичними змінами», – зазначив Тарас Висоцький.

Він також наголосив, на важливості продуктивної взаємодії державних установ, сільгоспвиробників та профільних освіти і науки для формування аграрної політики, яка також враховуватиме досвід ЄС.

Довідково. VII Міжнародна конференція «Кліматичні зміни: виклики для аграрної освіти і науки» організована Науково-методичним центром вищої та фахової передової освіти. Науковці планують обговорити і визначити пріоритетні напрями наукових досліджень щодо адаптації до змін клімату та зниження ризиків від екстремальних кліматичних явищ.

Серед обговорюваних тем – загальносвітові та європейські тенденції зміни кліматичних та агрокліматичних умов, формування політики запобігання зміні клімату та адаптації до неї; напрями адаптації до зміни клімату, технологій вирощування сільськогосподарських культур; вплив зміни клімату на розвиток галузі тваринництва та напрями адаптації до неї та інші.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *