Китайські трейдери відмовились від української кукурудзи

Китайські трейдери відмовились від української кукурудзи - INFBusiness

Китайські імпортери відмовились прийняти чотири-п’ять вантажів української кукурудзи, які раніше були замовлені до доставки в період з квітня по червень, повідомляють джерела Bloomberg, які побажали залишитись анонімними, оскільки інформація не є публічною. Скасування відбулося протягом останніх двох тижнів, і ще більше відправлень можуть бути зірвані в майбутньому, повідомили вони.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Bloomberg.

Скорочення поставок головному імпортеру може ще більше вплинути на світові ціни, які вже перебувають під тиском після щедрих врожаїв у США та Бразилії.

Скасування відбулося після того, як китайські митники попросили трейдерів обмежити поставки іноземної кукурудзи в митні зони, щоб зменшити надлишок внутрішньої пропозиції та підтримати ціни для фермерів перед сезоном посіву.

Трейдери можуть привозити кукурудзу на митні території та змішувати її з іншими інгредієнтами в корм для тварин, перш ніж імпортувати її за нижчою ставкою податку. Однак місцева влада попередила деяких трейдерів і переробників не будувати нові заводи змішування в прикордонних зонах і підтримувати вантажі кукурудзи, що доставляються в ці зони, нижче рівня попереднього року, повідомляють джерела. За їх словами, деякі імпортери вже забронювали більше вантажів, ніж хотів уряд, що призвело до скасування поставок.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *