Інноваційний сервіс агророзстрочки для агросектору від Фінансової компанії Activitis за підтримки Програми USAID АГРО

Інноваційний сервіс агророзстрочки для агросектору від Фінансової компанії Activitis за підтримки Програми USAID АГРО - INFBusiness

13 березня Програма USAID АГРО та Фінансова компанія Activitis розпочали спільний проект із розробки та впровадження інструментів небанківського фінансування для агросектору під назвою WEAGRO. Проєкт передбачає створення агророзстрочки для мікро-, малих та середніх агровиробників.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз Activitis.

WEAGRO – перший в Україні спеціалізований онлайн-сервіс, який надає аграрному бізнесу можливість купувати зараз, а платити потім. Передбачається, що протягом першого року після запуску платформи не менше ніж 250 агровиробників отримають доступ до фінансування. Перевага надаватиметься агропідприємствам, які належать жінкам або представникам вразливих груп населення.

«Платформа WEAGRO запроваджує агророзстрочку як альтернативу традиційним банківським та товарним кредитам. Однією з ключових переваг WEAGRO є можливість оплатити товар частинами або наприкінці терміну розстрочки. Особливістю цієї моделі є відсутність прямої взаємодії аграріїв із фінансовою компанією. Рішення про надання розстрочки приймається протягом 30 хвилин, а оплата за договором відбувається протягом 2 годин», – коментує Павло Матіяш, генеральний директор Фінансової компанії Activitis.

Платформа WEAGRO забезпечує агровиробникам та їхнім постачальникам можливість укладати безліч угод безпечно та зручно завдяки таким ІТ-сервісам:

  • онлайн-кабінети для постачальників, агровиробників та фінансової компанії, яка надає послугу агро-розстрочки 
  • онлайн-статуси, які відображають етапи оформлення розстрочки, допомагаючи учасникам угоди відстежувати прогрес;
  • захист даних під час авторизації (3D Secure);
  • сервіс із використання та зчитування цифрових підписів (КЕП); 
  • сервіс зберігання документів, що включає договори купівлі-продажу; видаткові накладні; акти виконаних робіт тощо;
  • внутрішній онлайн-чат і система SMS-повідомлень та електронних листів про важливі події та оновлення.

Запуск онлайн-сервісу для агровиробників WEAGRO запланований на травень–червень 2024 року.

«Це унікальна пропозиція для агросектору України, – додає Павло Матіяш. – Наше завдання полягає в створенні екосистеми, яка надасть доступ до швидкого та зручного способу придбання товарів і послуг, без застав, стосів документів та тривалого часу на оформлення».

Інноваційний сервіс агророзстрочки для агросектору від Фінансової компанії Activitis за підтримки Програми USAID АГРО - INFBusiness

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *