Імпортна картопля знизила ціни на місцеву продукцію

Імпортна картопля знизила ціни на місцеву продукцію - INFBusiness

На український ринок з початку поточного тижня почали масово надходити партії імпортної картоплі нового врожаю. Даний факт вже негативно позначився на відпускних цінах на місцеву продукцію.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Так, тільки за останній тиждень ціни на картоплю в Україні знизилися в середньому на 12% і сьогодні варіюються в діапазоні 14-20 грн/кг. При цьому імпортна картопля нового врожаю виробництва Єгипту та Азербайджану сьогодні надходить у продаж по 25-30 грн/кг.

Варто зазначити, що на поточному тижні на українському ринку також істотно зросла і пропозиція місцевої продукції. Так, з настанням відносно теплої погоди більшість виробників поспішають реалізувати обсяги торішньої картоплі, що залишилися на зберіганні, і повністю сконцентруватися на посівній кампанії. Тим часом населення також почало активно розпродавати залишки картоплі, якісні показники якої здебільшого досить невисокі.

При цьому, попри здешевлення в даному сегменті, на сьогодні картопля в Україні коштує в середньому у 2,5 раза дорожче, ніж в аналогічний період минулого року.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *