Група АГРОТРЕЙД розпочала посівну соняшнику та кукурудзи

Група АГРОТРЕЙД розпочала посівну соняшнику та кукурудзи - INFBusiness

На полях компанії на Чернігівщині, Сумщині та Харківщині стартувала сівба соняшнику. Натомість посів кукурудзи почався з Чернігівщини.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз АГРОТРЕЙД.

«Сприятлива температура грунту і тепла весна дозволяють цього року випереджати графік посівної. Ризиків у цьому не вбачаємо, адже короткостроковий і довгостроковий прогнози погоди говорять про відсутність приморозків та значного зниження температур. Тому цього тижня також плануємо розпочати посів сої», – зазначає директор агропромислового департаменту Групи АГРОТРЕЙД Олександр Овсяник.

Наразі до польових робіт залучено понад 10 сівалок.

Загалом у компанії під соняшник цьогоріч відвели більш ніж 12.7 тис. га на Чернігівщині, Сумщині та Харківщині, а кукурудзу – майже 7 тис. га на Чернігівщині та Сумщині.

Група АГРОТРЕЙД – вертикально інтегрований холдинг агропромислового циклу: виробництво, зберігання, переробка та торгівля сільськогосподарською продукцією. Заснований в 1998 році. Засновник Всеволод Кожемяко.

Холдинг обробляє 70,5 тис. га землі в Чернігівській, Сумській, Полтавській та Харківській областях. Профільні культури – соняшник, кукурудза, озима пшениця, соя, ріпак. Група володіє мережею елеваторів загальною ємністю одночасного зберігання 570 тис. тонн і посідає восьме місце серед найбільших власників елеваторів в Україні.

Під власною торговою маркою Agroseeds компанія виробляє високоякісне репродуктивне гібридне насіння кукурудзи та соняшнику і сортове насіння озимої пшениці, сої та інших культур. Насіння допрацьовується на заводі потужністю 20 тис. тонн на рік на базі елітного насіннєвого господарства в Харківській області, обладнаному високотехнологічним обладнанням компанії Cimbria.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *