Господарства почали активно продавати столовий буряк

Господарства почали активно продавати столовий буряк - INFBusiness

Протягом минулого тижня на плодоовочевому ринку України знижувались відпускні ціни на столові буряки, що обумовлювалося початком активних продажів запасів даного коренеплоду з господарств населення.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Тільки з початку минулого тижня буряк в Україні подешевшав у середньому на 10%. Так, на сьогодні основні угоди з продажу столового буряка укладаються в діапазоні 10-15 грн/кг, залежно від якості та обсягу партії, що поставляється.

Як повідомляють учасники ринку, основною причиною зниження цін на ці коренеплоди є сезонне збільшення пропозиції на ринку. Також тиск на ціни чинив досить низький попит на продукцію з боку роздрібних мереж і оптових компаній.

Проте необхідно додати, що наразі ціни на столові буряки в Україні в середньому у 2 рази вищі, ніж наприкінці березня 2023 року. Ба більше, низка фермерів впевнені, що знижувальний ціновий тренд у даному сегменті – явище тимчасове, оскільки на ринку відчувається дефіцит якісної продукції, а запаси столових буряків у господарствах населення продовжують стрімко скорочуватися.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *