До Судану надійшла друга партія українського борошна

До Судану надійшла друга партія українського борошна - INFBusiness

До Судану прибуло судно MV Future ID із 14,6 тис тонн борошна, яке змелено з української пшениці. Це друга партія гуманітарного вантажу, в рамках ініціативи Президента Зеленського Grain frоm Ukraine, який був відправлений до Судану Всесвітньою продовольчою організацією ООН (ВПП). 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на minagro.

Перша партія гуманітарного вантажу була доставлена до порту Хартум (Судан) 22 лютого 2024 року. Судно MV «Ocean Dream» привезло 7 665 тонн борошна з української пшениці.

Донорами відправки двох партій вантажу виступили Німеччина, яка надала 15 млн доларів США, а також Бельгія, Канада, Чеська Республіка, Угорщина, Ірландія, Нідерланди, Республіка Корея, Словенія та Іспанія, які в обсязі 23,8 млн доларів США профінансували відправку другої партії борошна.

Борошно з української пшениці буде розподілене ВПП як частина продовольчих пакетів для 2 мільйонів людей у Судані, які постраждали від війни.  

Довідково. Зараз у Судані майже 18 мільйонів людей стикаються з гострою нестачею продовольства. З них близько 5 мільйонів за оцінками ООН перебувають у стані надзвичайного рівня голоду (IPC4).  Врожай основних зернових культур (сорго, просо та пшениці) на 41% нижчий за середній показник протягом останніх 5 років.

Тому продовольча допомога в рамках ініціативи  Grain frоm Ukraine  надзвичайно важлива, щоб врятувати життя та запобігти ще гіршій ситуації.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *