Дешева українська цибуля експортується вже до Великобританії

Дешева українська цибуля експортується вже до Великобританії - INFBusiness

За інформацією аналітиків, Україна продовжує розширювати географію експорту свіжої цибулі ріпчастої. Основним ринком збуту цих овочів залишається Румунія, куди щомісяця відправляється майже 2 тис. тонн продукції. На другому місці за обсягами експорту залишається Молдова. Також значні партії української цибулі відправляються до Болгарії, Австрії та Чорногорії, пише propozitsiya.com.

Цікаво зазначити, що в січні 2024 року перші оптові партії свіжої цибулі з України було експортовано і на ринок Великої Британії. Цей напрямок є нетиповим для поставок цибулі з України, проте дуже перспективним, особливо в такі сезони, як цей, коли в Європі спостерігається дефіцит цибулі.

Зазначимо, що причин для розширення обсягів експорту цибулі з України наразі досить багато. Ціни на українську цибулю наразі перебувають на одному з найнижчих рівнів в історії – близько 31 центів США за кг.

Крім того, українська цибуля продається зараз значно дешевше, ніж цибуля в країнах ЄС або в Молдові. Навіть у Польщі ціни, яка завдяки масовому імпорту з росії має найнижчі ціни на цибулю в Євросоюзі, в середньому на 40% вищі, ніж в Україні.

Різниця ж в оптових цінах на цибулю між Україною та Нідерландами – найбільшим експортером цибулі ЄС, наразі вже майже дворазова, що дає змогу створювати можливості подальшого розширення географії експортних поставок.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *