Corteva Agriscience та Ощадбанк пропонують фермерам скористатися програмою кредитування за зниженими ставками для закупівлі засобів захисту рослин

Corteva Agriscience та Ощадбанк пропонують фермерам скористатися програмою кредитування за зниженими ставками для закупівлі засобів захисту рослин - INFBusiness

Corteva, Inc., глобальна винятково сільськогосподарська компанія, спільно з державним АТ «Ощадбанк» розширюють партнерську програму кредитування українських агровиробників, даючи можливість купувати на вигідних умовах засоби захисту рослин компанії. Наразі за умовами цієї програми кредитування за зниженими ставками фермери можуть придбати насіння соняшнику, кукурудзи та озимого ріпаку преміальної генетики бренду Pioneer®.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз Corteva Agriscience.

Фермери, які бажають придбати ЗЗР Corteva на суму від 200 тисяч гривень, можуть взяти позику із відсотковою ставкою від 0,01% річних у гривні, яка залежить від графіку погашення, терміну кредитування та наявності застави. При видачі кредиту відсутня комісія за надання позики.

Максимальний термін кредитування — 12 місяців. Щоб подати заявку на участь, фермерам необхідно звернутися до представників Corteva у своєму регіоні.

Позичальники за цією програмою надаватимуть Ощадбанку спрощений перелік документів та можуть розраховувати на пріоритетний розгляд заявки, а також скорочений час на прийняття рішення щодо кредитування. 

«В умовах повномасштабної війни Corteva залишається тільки з Україною, залишивши ринки росії та білорусі. Компанія наполегливо працює пліч-о-пліч з фермерами, всіляко підтримуючи їх в роботі заради забезпечення продовольчої безпеку країни та світу. Розпочата в лютому програма Corteva кредитування за зниженими ставками для придбання насіння Pioneer в партнерстві з Ощадбанком була позитивно сприйнята фермерами і тому ми радо вітаємо готовність наших партнерів розширити програму, щоб дати фермерам кращій доступ до передових засобів захисту рослин від Corteva», — заявила фінансова керівниця Corteva Agriscience в Україні, країнах Центральної Азії та Кавказу Олена Дуніна.

«Під час війни аграрний сектор зазнав суттєвих втрат. Державний банк вважає своєю місією підтримати аграріїв та надати їм максимально розширений пакет можливостей. Саме тому ми оновлюємо партнерську програму і стаємо ще ближчими до українського бізнесу. Завдяки простим і гнучким умовам партнерської програми з Corteva агровиробники мають можливість отримати кредит за зниженими ставками, поповнити обігові кошти та оптимізувати витрати», — зазначила Наталя Буткова-Вітвіцька, членкиня правління Ощадбанку, відповідальна за послуги мікро-, малого та середнього бізнесу.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *