Ціни на сою та кукурудзу зросли

Ціни на сою та кукурудзу зросли - INFBusiness

Ціни на сою на поточному тижні підвищилися на всіх напрямках. Покупці в українських портах платили за сою ГМО в межах 405-410 доларів, за сою НЕ ГМО сплачувалася премія до 5 доларів за тонну. Європейський ринок відновив активність закупівель сої. Напрямок до Італії має попит на рівнях 430-440 євро за сою ГМО та 440-450 євро за сою НЕ ГМО. Напрямок до Угорщини дозволяє реалізувати сою НЕ ГМО на рівнях 440-445 євро з доставкою автомобільним транспортом.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис в telegram каналі SPIKE BROKERS.

Ціни на кукурудзу також продовжили своє підвищення в усьому ланцюжку від України до кінцевого ринку збуту. Трейдери в українських портах купували кукурудзу в межах 155-158 доларів США в залежності від періоду поставки. Активний попит на сертифіковану для Китаю кукурудзу створив преміальність в розмірі до 3 доларів за тону. З доставкою на ринки Італії та Іспанії можна було реалізувати кукурудзу в межах 208-210 доларів США в залежності від періоду та напрямку. Через західний кордон кукурудза торгувалася на рівнях 195-198 євро, доставлено європотягом до Північної Італії. Новий врожай торгується на рівні поточного врожаю, доставленими потягами до Італії.

За останній тиждень пшениця торгувалася в межах 152-156 доларів США за фуражну якість в напрямку українських портів. Премія за продовольчу пшеницю становила до 20 доларів США в залежності від якості і періоду поставки.

Насиченість внутрішнього ринку переробки запасами на наступні місяці спричинила корекцію цін на соняшник зі сторони переробників. Ціни знизилися до рівня 335-345 доларів в доларовому еквіваленті без ПДВ, доставлено до переробки. На зовнішньому ринку ціни залишилися практично без змін, що підсилює привабливість експорту для виробників.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *