Ціни на соняшник та пшеницю зміцнюються

Ціни на соняшник та пшеницю зміцнюються - INFBusiness

На цьому тижні переробники соняшнику активізувалися, що призвело до укріплення цін на 10-20$ за тонну в порівнянні з минулим тижнем. Болгарські заводи відчувають значну нестачу соняшнику для переробки в міжсезоння, що може призвести до завчасного закриття деяких з них до початку врожаю ріпаку або нового врожаю соняшнику.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис в telegram каналі SPIKE BROKERS.

Ціни на продовольчу пшеницю зміцнилися на тлі зменшення запасів та стабільного попиту зі сторони зовнішнього ринку. У портах покупці купували пшеницю з вмістом білка 11,5% за ціною від 175$ до 178$ за тонну, а фуражну якість зі знижкою до 20$ за тонну. Новий врожай пшениці з вмістом білка 11,5% проторгувався в напрямку морських портів за 178 доларів з доставкою у липень-серпень. Даний рівень ціни забезпечує паритет у межах 171-173€ FCA Чоп у липень-вересень або -5€ MLU24 DAP північна Італія з урахуванням вартості логістики.

Ціни на кукурудзу зазнали незначної корекції відносно минулого тижня. Чутки про відміну закупівель кукурудзи українського походження Китаєм не знайшли підтвердження серед учасників ринку. Експортери впевнено купують кукурудзу на рівнях 152-155$ в напрямку морських портів. Кукурудза за доставкою в Північну Італію торгується на рівні 196-198€ прибуття червень-липень. Новий врожай проторгувався на рівні 155€ FCA Чоп жовтень-грудень.

Українські фермери очікують значної міграції посівних площ з зернових на сою. Врожай сої у 2024 році очікується на рівні 5,5 млн тонн, що становить збільшення на 15% порівняно з минулим роком. Станом на 27 березня Європа імпортувала 9 млн тонн сої, зокрема 5 млн тонн з США та 2,5 млн тонн з Бразилії. Імпорт з України становив лише 680 тисяч тонн або 11%. Ціни на сою поступово знижуються в очікуванні досягнення дна ринку у травні.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *