Через обстріли та пошкодження залізних колій довелось призупинити доставку зерна в порт Чорноморськ

Через обстріли та пошкодження залізних колій довелось призупинити доставку зерна в порт Чорноморськ - INFBusiness

Удари РФ по інфраструктурі, зокрема припортовій, можуть знизити експорт українського зерна у квітні до 5 млн тонн замість очікуваних 8 млн тонн, повідомило “Інтерфакс-Україна” джерело на зерновому ринку, яке побажало залишитися неназваним.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на interfax.

«За перші 10 днів Україна змогла експортувати через порти близько 2 млн тонн зернових. Це давало змогу сподіватися на рекордний експорт у 8 млн тонн на місяць. Однак пошкодження настільки суттєві, що на кілька днів доставку зерна, зокрема, в порт “Чорноморськ” доведеться призупинити», – сказав він.

Водночас співрозмовник агентства висловив упевненість, що трейдери й агрохолдинги, чиї термінали розташовані в порту “Чорноморськ”, оперативно адаптуються до ситуації й доставлятимуть продукцію для навантаження на судна автотранспортом.

«У будь-якому разі Україна не зупинить експорт зернових Чорноморським морським каналом», – сказав він.

Інше джерело на ринку уточнило агентству, що російські окупанти під час ранкового обстрілу Одеської області пошкодили залізничні під’їзні шляхи до низки зернових терміналів, розташованих у порту “Чорноморськ”. За його словами, це може призвести до тимчасових збоїв у доставці продукції на термінали агрохолдингу “Кернел”, груп компаній Risoil і Viterra.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *