Агроекспорт автомобільним транспортом йде, в основному, через Румунію та Молдову

Агроекспорт автомобільним транспортом йде, в основному, через Румунію та Молдову - INFBusiness

Агроекспорт автомобільним транспортом у березні, станом на 25 березня, склав 297 тис. тонн, порівняно з 331 тис. тоннами у лютому та 230 тис. тоннами у січні за аналогічний період. Основну частку експорту у березні складає олія соняшникова – 50 тис. тонн, цукор – 37 тис. тонн та м’ясо птиці – 20 тис. тонн.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис в telegram каналі SPIKE BROKERS.

Середній показник пропуску агропродукції через прикордонні пункти на добу в березні склав: 3170 тонн через кордон з Молдовою; 1183 тонн з Польшею; 3605 тонн з Румунією; 1020 тонн з Словаччиною; 2933 тонн з Угорщиною.

Ставки фрахту в напрямку Європи продовжили зниження до рівня міжсезонного мінімуму. Деякі оператори автомобілів повідомляють про простій автомобілів без замовлення. Вартість перевезення по Україні залишилася без змін. Фактори девальвації гривні та підвищення вартості імпортного палива зупинили тенденцію зниження вартості перевезення.

Темпи експортних відвантажень залізничним транспортом через західні кордони України у березні залишилися майже незмінними на рівні 317 вагонів на добу. Зростає частка експортних відвантажень з України європейськими потягами. Відвантаження залізничним транспортом в напрямку морських портів України зменшилося за останній тиждень. Середньодобова кількість вагонів, що рухаються в напрямку українських портів Чорного моря, скоротилася з 7288 до 7063 вагонів. Середньодобовий показник вивантаження вагонів в портах Великої Одеси у березні також зменшився до 1413 вагонів на добу. Ставки фрахту внутрішнього залізничного перевезення по Україні залишаються на рівні міжсезонного мінімуму.

Активні обстріли України, зокрема півдня, зі сторони росії минулого тижня, призвели до перерв у експортних відвантаженнях та зменшення темпів експорту водним транспортом. Ставки морського фрахту залишилися стабільними порівняно з минулим тижнем. Спостерігається зменшення обсягів вантажів у квітні та травні, що може вплинути на коригування ставок.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *