Аграрії очікують подальшого зростання закупівельних цін на кукурудзу

Аграрії очікують подальшого зростання закупівельних цін на кукурудзу - INFBusiness

Закупівельні ціни на кукурудзу в портах Чорного моря протягом тижня виросли на 8-10 $/т до 154-156 $/т або 6600-6650 грн/т на тлі активного експортного попиту, зростання курсу долара на міжбанку та стримування продажів виробниками.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на graintrade.

Вітчизняні аграрії не поспішають з продажами, сподіваючись на подальше зростання цін, але світові котирування залишаються на низькому рівні в очікуванні п’ятничного звіту по запасах та площах сівби у США.

Ціни на українську кукурудзу підтримало різке подорожчання європейської кукурудзи на 6,5% минулого тижня, викликане намірами Єврокомісії запровадити мито на імпорт зерна з рф. Новина про активні закупівлі Китаєм кукурудзи за ціною 240-245 $/т CIF дозволить трейдерам в Україні підвищити закупівельні ціни до 155-160 $/т з доставкою в порт.

Темпи експорту кукурудзи з України уповільнюються. Протягом 1-25 березня було відвантажено лише 1,95 млн т кукурудзи (3,1 млн т за цей період торік), а загалом у сезоні експорт склав 17,95 млн т із прогнозованих USDA 24,5 млн т, тоді як торік в цей час він сягав 21,7 млн т.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *