
Вночі українські дрони знов атакували нафтопереробну інфраструктуру на території росії. За даними міноборони рф, за ніч російська ППО знищила 213 безпілотників.
ВІДЕО ДНЯ
Після нічної атаки у Слов'янську-на-Кубані горить НПЗ, передає ASTRA.

Оперативний штаб Краснодарського краю підтвердив пожежу на нафтопереробному заводі. За даними оперштабу, внаслідок атаки постраждала 1 людина у хуторі Трудобеліковському Червоноармійського району.
РЕКЛАМА

Губернатор краю Кондратьєв також підтвердив, що у Слов'янську-на-Кубані внаслідок падіння уламків БПЛА пошкоджено кілька будинків. Загинула одна людина. Сталося загоряння на території НПЗ, пошкоджено лінію електропередачі та газову трубу.
РЕКЛАМА
ТОВ «Слов'янськ-ЕКО» (Слов'янський НПЗ) — один з найбільших незалежних нафтопереробних заводів Росії, розташований у місті Слов'янськ-на-Кубані Краснодарського краю. Підприємство займається переробкою нафти та виробництвом газового бензину (газоліну), ДТФ (дизельної технологічної фракції), мазуту, СМТ (судинного малов'язкого палива), вакуумного газойлю та інших нафтопродуктів. Потужність заводу — близько 4−5 млн. тонн сировини на рік, НПЗ забезпечує близько 9% обсягу переробки нафти в Південному федеральному окрузі. Завод входить до великих експортерів нафтопродуктів через порти Чорного моря.
Цей НПЗ вже неодноразово був атакований Україною.
В окупованому Криму теж неспокійно — палає Сакська ТЕЦ після прильотів БПЛА, повідомляє моніторингова група каналу «Крымский ветер» з посиланням на дані супутникової зйомки.
РЕКЛАМА
Пожежа в районі резервуарів з паливом. Протягом години було 16 вибухів з пожежою, спостерігалося задимлення.
Електрична потужність Сакської теплоелектроцентралі складає 149,4 МВт, теплова потужність 138 Гкал/год. ТЕЦ є основним виробником теплової енергії у Саках.
Нагадаємо, 25 червня в окупованому Криму тимчасово обмежили подачу електроенергії. Жителів півострова попередили, що чітких графіків наразі немає. Під ударом були Таврійська та Балаклавська ТЕС, а також підстанція в районі Ялти. Після цього на півострові стався блекаут.
Як повідомляли «ФАКТИ», в ніч на 27 червня Україна вдруге за місяць завдала удару по лінійно-виробничо-диспетчерській станції «Второво» у володимирській області росії.
