Відпрацювали мобільні вогневі групи, – начальник Кіровоградської ОВА

Позаду – майже дев’ятигодинна тривога для Кіровоградської області. На цьому у своєму вранішньому зверненні до земляків наголосив начальник Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Райкович. Працювали оборонці неба. “По ворожих шахедах відпрацювали мобільні вогневі групи”, – повідомив очільник області. І додав – без…








