«Бачить Господь, ми цього не хотіли»: емоційна відповідь українського військового-блогера «хорошому росіянину»

«Бачить Господь, ми цього не хотіли»: емоційна відповідь українського військового-блогера «хорошому росіянину» - INFBusiness

Офіцер ЗСУ Мирослав Гай, який раніше заявив, що в Україні має бути закон, який визначає право людини на самозахист, розповів про свою відповідь на запитання «хорошого росіянина» про те, що буде далі.

ВІДЕО ДНЯ

«Мене запитав один росіянин — неагресивний, такий, що не підтримує війну, виїхав із рф і просто питає: «Що буде далі?»
Я не знав, що відповісти, окрім власних емоцій.

Холодний розум підказує мені, що війну потрібно зупиняти. Вона несе Україні стратегічні втрати: економічні, демографічні, екологічні, культурні, інфраструктурні. Дещо матеріальне ми вже ніколи не відновимо. Дещо нематеріальне — також, адже загинули носії цієї спадщини. Людей, які загинули, ми не повернемо ніколи. Демографічні втрати, ймовірно, теж не будуть повністю відновлені.

Ми й до війни, як і багато інших європейських країн, зокрема й Росія, були націями зі скороченням населення: рівень смертності перевищував рівень народжуваності.

РЕКЛАМА

Війна поставила наші країни на межу демографічного занепаду вже в цьому столітті.

Не кращі справи і в рф. путін та його оточення, схоже, вважали, що, відправивши на війну переважно маргіналізовані групи населення, представників малих народів і засуджених, вони не завдадуть сильного удару по самій росії, розпочавши «маленьку переможну війну». Тепер уже під питанням опинилося не лише політичне майбутнє рф, а й її місце на політичній і географічній мапі світу.

Економіка зазнала важких втрат, міжнародний авторитет серйозно підірваний, і постало питання політичного виживання країни.

РЕКЛАМА

І ось що я відповів цьому росіянину — це мій емоційний погляд на майбутнє. Писав російською, тому «не обессудьте»:

«Мы уничтожим все ваши военные предприятия, всю вашу нефтяную и газотранспортную инфраструктуру, всю критическую инфраструктуру.

Нет, мы не будем, как вы, целенаправленно убивать мирных граждан. Нам жаль каждого ребёнка, который погиб или пострадал под обстрелом либо в результате работы вашего ПВО.

Дети невиновны, и мы будем стремиться максимально снизить потери среди гражданского населения.

РЕКЛАМА

Но россия сама отправила себя в каменный век — сначала когнитивно, а затем будет отброшена туда и технологически.

И тогда бояться отсталой, малообразованной страны, чьи средства поражения до 2014 года во многом обслуживались украинскими специалистами, не будет никто в этом мире.

Вы — парии на века".

Бачить Господь, ми цього не хотіли і не починали", — написав він.

Матеріали, розміщені у рубриці «Блоги», відображають власну думку автора та можуть не співпадати з позицією редакції.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *