Львівський забудовник продає квартири без дозволів на будівництво

ЖК «Подих природи» планують збудувати в районі Голоско

Львівський забудовник продає квартири без дозволів на будівництво

фото ЛУН

Візуалізація 4-поверхового ЖК «Подих природи»

Львівська будівельна компанія «Трембіта» розпочала продаж квартир у житловому комплексі в районі Голоско, не маючи жодних документів на це будівництво. Представники компанії розповідають клієнтам, що будівництво 4-поверхового ЖК «Подих природи» біля Брюховицького лісу незабаром стартує, хоча про це не знають ні у мерії, ні в інспекції ДАБК.

Інформація про будівництво 4-поверхового ЖК «Подих природи» на вул. Замарстинівській, 268 з’явилася на кількох львівських сайтах з продажу квартир. Назва житлового комплексу, мабуть, повязана з його близьким розташуванням до лісу та озера «Став Стосіка». Будівництво будинку ще не стартувало, однак компанія «Трембіта» уже продає квартири. Зокрема, вказується, що у 4-поверховому будинку продають дво та трикімнатні квартири вартістю від 15,3 тис. грн/м2.

У телефонній розмові представники будівельної компанії також підтверджують клієнтам, що продаж квартир уже стартував та невдовзі розпочнеться будівництво житла. При цьому на на сайтах з нерухомості не має інформації про наявність дозволів на будівництво у БК «Трембіта».

Мешканці району Голоско уже почали поширювати інформацію про нове будівництво у Facebook.

«Всупереч детальному плану території та Генплану, без містобудівних умов та обмежень заср@ти багатоквартирною забудовою. Такий собі тихий ЖК «Подих Природи» на Замарстинівській, 268», – написала у Facebook львів’янка Марія Пелих.

Львівський забудовник продає квартири без дозволів на будівництво - INFBusiness

Нинішній вигляд ділянки, де планується будівництво житлового комплексу (фото Марії Пелих)

Власниця будівельної компанії «Трембіта» Галина Кікірадзюк у телефонній розмові заявила ZAXID.NET, що компанія має документи на будівництво багатоквартирного будинку, однак не змогла уточнити, про які саме документи йде мова.

«Я мушу взяти документи в юриста і відсканувати їх, і відправлю вам…Але роботи там вже ведуться, там є стара хата, яку треба знести», – заявила вона.

Водночас у прес-службі Львівської міської ради ZAXID.NET заявили, що мерія не видавала містобудівних умов і обмежень на це будівництво. Міська інспекція ДАБК також не видавала жодних дозволів на ведення робіт на вул. Замарстинівській, 268. Без цих документів будівництво житлового будинку буде вважатися незаконним.

За даними Держгеокадастру, цільове призначення земельної ділянки площею 0,1 га на вул. Замарстинівській, 268 – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. З липня 2019 року ця земельна ділянка належить львів’янці Оксані Савчин.

За даними бізнес-платформи YouControl, БК «Трембіта» зареєстрована у Львові. Його засновницею є львівська ріелторка Галина Кікірадзюк, а директором – львів’янин Микола Савчин.

За інформацією сайту ЛУН, будинок на Замарстинівській – це перший проект забудовника «Трембіта» у Львові. До цього компанія збудувала житлову багатоповерхівку у Новому Роздолі та будує житло у селі Ременів Кам’янка-Бузького району.

Зазначимо, що неподалік ставу Стосіка на вул. Замарстинівській планують збудувати багатоповерховий житловий квартал. Відповідний детальний план території має затвердити Львівська міська рада.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *