Укрзалізниця знижує плату за використання зерновозів

Укрзалізниця знижує плату за використання зерновозів - INFBusiness

Ставка плати за використання зерновоза філії «Центр транспортної логістики» АТ «Укрзалізниця» у квітні може знизитися до 1100 грн на добу без ПДВ. Таку інформацію оприлюднив заступник директора департаменту комерційної роботи товариства Валерій Ткачов.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Rail.insider.

Посадовець повідомив про суттєве зниження вартості перевезення зернових вантажів залізницею у вагонах УЗ. Зокрема, загальна вартість перевезення 1 т зерна у зерновозах АТ «Укрзалізниця» залежно від відстані перевезення (400–700 км) становить від 14,1 до 21,7 долара за тонну.

Загальна вартість перевезення враховує усі види платежів та включає в себе: тариф перевезення (інфраструктурна складова); компенсацію порожнього пробігу вагона; вартість використання вагона при перевезенні (1250 грн/добу); вартість двох діб користування вагоном при навантаженні/розвантаженні; додаткові станційні збори та платежі по станції відправлення (2500 грн/вагон).

Окрім того, вартість перевезення зерна у вагонах АТ «Укрзалізниця» продовжує знижуватися за рахунок зменшення вартості використання вагонів перевізника через зменшення ринкової вартості використання зерновозів в Україні.

«За попередніми розрахунками, у наступному місяці очікується зменшення вартості використання зерновозів АТ «Укрзалізниця» з 1250 до 1100 грн/добу, що відповідно ще зменшить загальну вартість перевезення зерна залізницею», — зауважив Валерій Ткачов.

У березні зерновози також дешевшали — з 1350 до 1250 грн на добу без ПДВ.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *